dvrzener kullanıcısının son içeriği

 1. D

  WeChat WeChat Yasağı Mahkeme Kararı Sonrasında Engellendi

  Tiktok ve bazı twitter hesapları için Antalya avukatlar derneğinin açmış olduğu davaların hepsi olumsuz sonuçlanmıştı. Olumlu sonuçlanması durumunda kapatılacak olan tiktok ve devlet aleyhinde yalan haber yapan twitter kullanıcıları anlık olarak süresiz banlanacaktı.
 2. D

  Kitap Yavru Kedilerde Pire Ve Kene Temizleme Yöntemleri

  Bu pire cinsi böcekler yüzünden kaç mobilyam aşındı kaç beyaz eşyam bozuldu da günlerce beyaz eşya tamircisi aradım bilemezsiniz. En sonunda ilaçlama fabrikası ile işi çözüme ulaştırdım. Çözüme giden en kesin yol buymuş arkadaşlar haberiniz olsun.
 3. D

  Astroloji ÇİÇEK FALI

  Sarı gentiyan çiçeğiymişim . İlk defa duyama rağmen isminden dolayı olsa gerek kendimle özleştirip benimsedim. Soğuklara dikkat etmesi gerekiyor noktasında o kadar doğru bir noktaya değinmiş ki arkadaşımız kış ve sonbahar aylarım el çatlaklarına ne iyi gelir diye araştırmak ile geçiyor. Ama...
 4. D

  Facebook Sohbet Grubu Nasıl Kurulur Facebook?

  Facebook da yüzlerce sohbet ve paylaşım grupları bulunuyor ve adminleri tarafından yükseltilmeye geliştirilmeye ve daha fazla kitleye ulaşabilmeye çalışılıyor. Bunun yanında takipçi satın alma yoluna başvuran emek hırsızları da var tabi.
 5. D

  Teknoloji Haberleri En İyi Video Düzenleme Programları

  Hep bilgisayar üzerinden yapılan uygulamalara yer verilmiş . Ben de telefon kullanıcıları için aşağıya bir uygulamanın linkini bırakıyorum. Kendim bu zaman kadar kullanıp memnun kaldığım sayılı uygulamalardandır. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.picevideo.can
 6. D

  Astroloji YAY BURCU ERKEĞİ NELERDEN HOŞLANIR?

  Yay burcu erkeği en çok gezmekten hoşlanır bence. Ama uzak yerleri gezmeyi sever. Uzak sevse de yay burcu erkeği hanımı için malatya gezilecek yerler diye araştırma yapacak kadar da aşk erkeğidir. Aşkı tüm zevklerinin önüne geçebilecek kadar fazladır.
 7. D

  Mobil Oyun Pandemide Vakit Geçirebileceğiniz 10 Mobil Uygulama

  Pandemi döneminin bize getirisi mi desem pandemi döneminin sonucu mu desem bilemedim ama her neyse bu olgu kesinlikle yabancı film izlemek oldu. Netflix i olsun amazon prime ı olsun exxen i olsun bu gibi çeşitli programlar bizi yabancı filmlere alıştırdı fazlası ile.
 8. D

  Sağlık Kawasaki Hastalığı Nedir?

  Bu gibi enfeksiyonel hastalıklar çeşitli mikroorganizmalar tarafından taşınır. Menenjit hastalığına yakalanan arkadaşımın hastalık nedeni hemşire formasına yapışan bir virüsmüş.
 9. D

  Teknoloji Haberleri Yazılım Nasıl Bir Meslek ?

  Yazılım geleceği parlak olan en önde ve de gözde mesleklerden birisidir. Çeşitli diller öğrenirsiniz bilgisayar ile tıpkı insanlar ile konuştuğunuz gibi konuşabilmeye başlarsınız. Ama saatlerce sandalyeden kalkamamanız gereken anlar da olur. Sandalye modellerinden en rahat olanını seçmenizi...
 10. D

  Ekonomi Hangi Uygulamalar Para Kazandırır?

  Para kazanmanın en etkili yollarından biri e ticaret sitesi açmaktır. Özellik şu pandemi döneminde toptan satış yapan giyim mağazası lokantası vs. olan e ticaret sitesi açıp yüklü bir gelir kaynağı elde etmeye başladı. Hala fiziksel sektörde kalan kişiler varsa onlara sağlam bir e ticaret sitesi...
 11. D

  Instagram Sosyal Medyada Nasıl Dikkat Çekilir ?

  İnstagram facebook twitter gibi alanlarda instagram izlenme satın alma facebook beğeni satın alma twitter fav arttırma gibi bir çok para kazandıracak e ticaret yöntemleri bulunmaktadır. Eğer teknoloji ile ilgili bir bilginiz var ise bu işi yapmak size çok para kazandırır.
 12. D

  Astroloji Burçlar Nasıl Belirlenir?

  Şu zamanda yasal olarak bir avukatın bile avukat sır saklama yükümlülüğü kanunu gereği sır saklamak ile mükellefken adamlığı karakteri insani duyguları bir burca bağlamak doğru mudur diye her seferinde düşünüyorum.
 13. D

  Aşk Soruları Aşk Nedir?

  Aşkı koli bandına benzetirim hep. Bant çeşitleri kadar fazla. Bazıları sağlam darbelere dayanaklı bazıları ise iki damla suyla kalkacak kadar basit ve özensiz.
 14. D

  Kitap 2021 YILINDA DÜNYAYI BEKLEYEN BÜYÜK BİR TEHLİKE VAR

  Bugün Ankara hava durumuna bakarken geçen yıllardaki sıcaklık oranlarıyla kıyasladım. Ve gerçekten de her geçen yıl küresel ısınmanın bu denli tehlikeli boyutlara geldiğini gözlemledim.
 15. D

  Kadına Dair KADINA ŞİDDETE HAYIR!

  Bnede bu zıhnıyet cok yanlıs temızlık sadece kadınların ısı degul hatta erkekler şirket kurup temzlık ısı yapıyorlar bussuru temızlık sırketlrı var gurur duyulacak bırmeslek