Astroloji YAY BURCU ERKEĞİ NELERDEN HOŞLANIR?

VII. Kleopatra

Moderator
Moderator
Kullanıcı
YAY BURCU ERKEĞİ NELERDEN HOŞLANIR?

Yay burcu erkeği özgürce yaşamayı tercih eder. Bundan dolayı özgürlüğü yaşatacak olan bir kadın yay burcu erkeği için bulunmaz bir eştir. Bu özelliklerinden dolayı terazi, kova ve ikizler burcu kadınları yay burcu için en uygun olanıdır. Onu sınırlandırmak yerine onunla birlikte özgürlüğe koşarsanız yay burcu erkeği size tapacaktır. Sadece fiziksel şeyler değil aynı zamanda zihinsel olarak yay burcu erkeğini tamamlamak gerekir.
Yay burcu erkeği birlikte özgürlüğe atlayabileceği aynı zamanda fikirlerini de tamamlanabileceği bir kadın ile girdiği ilişkide mutlu olup mutlu olmayı bilen bir özelliğe sahiptir.

Yay burcu erkeği için astroloji bilimi dürüstlük ve açıklık konusunda net tavırlıdır. Karşısındaki kişide açık ve net görüşler görebilmelidir. O her fikre açık olduğu gibi hoşuna gitmeyenler konusunda da kırıcı değildir. Bu yüzden yengeç burcu erkeğine dürüst olmak sizin kazancınıza olacaktır.

Yay Burcu Erkeği Temel Özellikleriz
Yay burcu ateş burçları içerisinde deneyim kelimesini tam yansıtır. Hiç bir şeyin önüne gelmesine beklemeden her şeye koşarlar. Büyük bir zevk ile deneyimler ve ileriye bakmaya devam ederler. Onlar için sabit durmak yerine gezmek ve eğlenmek çok daha mutlu edicidir. Yeni yerler keşfetmek için her zaman kesesinde fazladan enerjileri vardır. Aynı zamanda gittiği her yere de neşe mutluluk getirirler. Bu ortam pozitif bir ortama anında dönüşecektir.

Yay Burcu Erkeğini Etkilemek İstiyorsanız
Yay burcu erkeğini etkilemek için bol bol enerji depolamaya hazırlanın. Çünkü yay burcu erkeğini bulunduğu yerde tutmanız biraz zor olabilir. Onunla birlikte bambaşka deneyimler yaşamaya hazır olmalısınız.

Yay burcu erkeği sadece gezmek istemez. Aynı zamanda bol bol yeni şeyler deneyimlemek ister. Bulunduğunuz mekanda dahi yeni şeyler sunmanız onu çok mutlu edecektir.

Yay burcu erkeği için en başta da belirtildiği gibi kısıtlanmak en itici davranış olabilir. Eğer kısıtlayıcı bir yapıya sahip iseniz bu burç ile anlaşmanız biraz zor olacaktır. Yay burcu erkeğine ayak uydurabilecek bir yapıya sahip iseniz bu ilişkide mutsuz olmanız da bir o kadar zorudur.

Yay Burcu Erkeği Cinsel Hayatı ile İlgili Gerçekler
Yay burcu erkeği her konuda aktif olduğu gibi cinsel hayatında da oldukça aktiftir. Aktif olduğu gibi biraz aceleci de olabilir. Bu acelecilik partnerini biraz üzebilir. Bu konuda da aşırılıklarının olduğunu bilmeniz sizin faydanıza olacaktır. Bu sizi mutlu da edebilir.

Yay Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı Nasıldır?
Yay burcu erkeği aslında evlilik konusunda aceleci değildir. Ayrıntılı olarak düşünmek zorundadır. Bunun en büyük nedeni ileride üzülmek istememesidir. Onun özgür tavırlarını kaldıramayacak bir kadın bu erkek ile mutlu olamayacaktır. Bu yüzden yay burcu erkeği düşünüp taşınıp bu şekilde karar verir. Onunla yaşayacak kadın hem onunla birlikte enerji dolu olmalı hem de kıskançlıktan tamamen uzak olmalıdır.
 

dvrzener

New member
Kullanıcı
Yay burcu erkeği en çok gezmekten hoşlanır bence. Ama uzak yerleri gezmeyi sever. Uzak sevse de yay burcu erkeği hanımı için malatya gezilecek yerler diye araştırma yapacak kadar da aşk erkeğidir. Aşkı tüm zevklerinin önüne geçebilecek kadar fazladır.
 
Son düzenleme: