Rüya Tabiri Rüyada Taksiye Binmek

VII. Kleopatra

Moderator
Moderator
Kullanıcı
Rüyada Taksiye Binmek; Günümüzde ulaşım için çoğu insanın tercihi toplu taşıma araçları olsa bile, önemli bir seçenek de daha hızlı hareket edip varacağı yer daha konforlu biçimde ulaşmak isteyeni tercihi taksi oluyor. Özellikle büyük şehirlerde trafiğin akışı içinde çok sayıda taksi görülebiliyor. Belki de bu nedenle çok sık biçimde kişilerin rüyada taksi görmek durumu yaşanabilmektedir. Rüyada taksi görmek ise hayırlı rüyalardan biri olarak görülür. Rüyayı görenin, iş yada eğitim hayatında hayırlı bir gelişme amacıyla yolculuğa çıkacağı ve sonrasında da çok hayırlı ve güzel işler gerçekleştireceği ifade edilir. Gören kişinin bu gelişmelerle çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceği şeklinde rüya yorumlanır.

Hayırlı olarak görülen ve sorunlarla sıkıntılarından kısa bir zamanda kurtulacağına delalet görülen rüyada taksiye binmek yanında, içerisinde taksi geçen birçok rüya görülebilir. Eğer rüyada ticari taksiye binmek görülmüşse, özellikle iş ortamında uzun süredir devam eden bir sorunun çözümü gerçekleşecek demektir. Bu amaçla da bir yolculuk yaşanacağı biçiminde yorumlanır.

Rüyada taksiye binmek, farklı renklerdeki taksiler için de değişik biçimde yorumlanabilmektedir. Eğer rüyada beyaz taksiye binme görüldüyse, yolculuk ve sonrasındaki olumlu şeyler müjdelenir. Rüyada sarı taksiye binmek de olumlu yorumlanır ve yaşadığı sorunların çözüme kavuşması anlamı çıkarılır. Yine hayırlara vesile olacak, maddi kaynak bulmak için uzak bir yere bir yolculuk söz konusu olabilir. Çıkılacak yolculuk sonrasında da her açıdan söz konusu olacaktır.