Rüya Tabiri Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak

VII. Kleopatra

Moderator
Moderator
Kullanıcı
Eski sevgilim olmadı diyen birine inanır mısınız? Hemen herkesin eyleme geçirilmemiş dahi olsa, ilgi duyduğu yada platonik olarak bağlandığı eski sevgilisi olmuştur. İşte bu eski sevgiliyle rüyada barıştığının görülmesi ne anlam ifade eder? Genel anlamıyla rüyada eski sevgiliyle barışmak, gerçek yaşamdaki duygusal ilişkilerinizde yaşamakta olunan sıkıntıları gösterir.

Rüyada eski sevgiliyle barışmak, bazen uzun süredir görülmemiş olan eski bir dost tarafından gelecek bir haber yada yapılan yanlışlardan dolayı yaşanan pişmanlık, üzüntü ve keder işareti olarak da görülür. Eğer rüyada eski sevgilisiyle barıştığını gören kişi bekar biriyse, evlilik konusunda ciddi niyeti olan biri ile tanışacak ve mutlu bir evliliğe imza atacak da denir. Bu kişi evli biriyse, pek iyi yorumlanmaz. Bu görülen rüya, geçmişten gelen sorunların tekrar gün yüzüne çıkacağını gösterir ve yakın zamanda gören kişinin huzurunun kaçacağı haberi olarak yorumlanır.

Eğer görülen rüyada eski sevgili ile görüşme görülürse, gerçek yaşamda duygusal çalkantıların yoğun olarak yaşandığı bir dönemden geçtiğinize bir işarettir. Bu rüya, bazen ummadığınız zaman gelecek hayırlı bir habere delalet olur, bazen de eski günlere duyulan özlemi ve hasreti temsil edebilir.

Gördüğünüz rüyada eski sevgiliyle telefon konuşması görülürse, sevindirici bir haber alacağınıza delalettir. Çalışanlar için bu rüya, iş ile ilgili yaşanacak olumlu gelişmeleri ve iş yaşında kazanacağı itibar ve bol kazancı da gösterebilir. Görülen rüyada eski sevgiliden alınan haber; gören kişinin duygusal hayatında mutsuzluğunu ve ilişkilerdeki başarısızlığı kendinden kaynaklansa da başkalarına yüklemeye çalıştığını da gösterir.

Rüyada eski sevgili ile buluşmak ise rüya görenin maddi sıkıntılarına ve borçlarından dolayı sıkıntıya düşeceğine delalettir. Evli kişiler için böyle bir rüya, aile içinde çıkacak huzursuzluğa işaret etmektedir. Bekarların gördüğü bu rüya ise, duyulacak dedikodudan dolayı yaşanacak can sıkıntısına ve bu durumlara karşı dikkatli olmak gerektiğine işaret etmektedir. Rüyada eski sevgili ile buluşmanın yaşanacak olan üzüntü ve kedere haberci olduğu da söylenmektedir.