Pinterest Pinterest Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır?

GitLink

Active member
Kullanıcı
Pinterest fotoğraf indirme işleminin nasıl yapılacağı çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından oldukça merak ediliyor. Peki, popüler sosyal ağda fotoğrafları indirmek için hangi adımları uygulamak gerekiyor? Bu yazıda söz konusu işlemin nasıl gerçekleştirileceğini açıkladık.

Yıllardır popülerliğini devam ettirmeyi başaran Pinterest, görüntü tabanlı sosyal medya hizmetidir. Dolayısıyla söz konusu sosyal medya platformu üzerinden gün içerisinde çok fazla sayıda fotoğraf, video ve GIF paylaşılıyor.

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından tercih edilen sosyal medya platformunda karşılaştığınız bazı görselleri cihazınıza indirmek istiyorsanız uygulamanız gereken bazı adımlar mevcut. Peki, Pinterest’te fotoğraflar nasıl indirilir?

Pinterest Fotoğraf İndirme Adımları
  • Pinterest’i ziyaret edin.
  • Hesabınıza giriş yapın.
  • İndirmek istediğiniz fotoğrafı açın.
  • Bağlantıyı kopyalayın.
  • Expertstool sitesini ziyaret edin.
  • Bağlantıyı kutucuğa yapıştırın.
  • Download butonuna tıklayın.
  • “Download Image File” butonuna basın.
Pinterest Görsel İndirme


Dünyanın en popüler sosyal medya hizmetlerinden bir tanesi olan Pinterest’te çok fazla sayıda görüntü bulunuyor. Platform üzerinden paylaşılan fotoğrafları indirebilmek için yalnızca birkaç adım uygulamanız yeterlidir.

İlk olarak Pinterest hesabınıza giriş yapın ve ardından indirmek istediğiniz fotoğrafı görüntüleyin. Daha sonra bağlantıyı kopyalayın. Bu işlemi yaptıktan sonra Expertstool sitesine girin. Bağlantıyı kutucuğa yapıştırın.

Bağlantıyı yapıştırdıktan sonra “Download” butonuna basın. Görseli indirmek için “Download Image File” butonuna basın. Bu adımı uygulamanız hâlinde görsel indirilecektir.

Fotoğraf indirme işlemi için Expertsphp, Pinterest Downloader gibi üçüncü taraf hizmetleri de tercih edebilirsiniz. Bu hizmetler üzerinden görsel indirmek için sosyal medya platformundaki görüntünün bağlantısını kopyalamanız gerekiyor.

Kopyaladığınız bağlantıyı üçüncü taraf hizmetlerden bir tanesinde yer alan kutucuğa yapıştırabilirsiniz. Daha sonra “Download” butonuna tıklayarak görseli indirebilirsiniz.

Pinterest’te Pin kaydetme işlemi için ilk önce sosyal medya hizmetinin resmi web sitesini ya da mobil uygulamasını açın. Eğer oturumunuz açık değilse üyelik bilgilerinizi yazın ve ardından hesabınıza giriş yapın.

İlginizi çekebilir; Attack on Titan İzleme Sırası
Hesabınıza giriş yaptıktan sonra kaydetmek istediğiniz fotoğrafı görüntülemeniz gerekiyor. Açılan sayfada yer alan üç nokta simgesinin üzerine tıklayın. Bu adımı uygulamanız hâlinde bir pencere açılacak.

Açılan pencerede bulunan “Görüntüyü kaydet” butonuna tıklayın. Eğer platformu İngilizce dil seçeneğinde kullanıyorsanız “Download Image” butonuna basmanız gerekiyor. Bu adımı uyguladığınız takdirde görüntü kaydedilecektir.

Bu yazıda çok sayıda kişi tarafından tercih edilen görüntü tabanlı sosyal medya platformunda görselleri nasıl indirebileceğinizi açıkladık. Eğer platformdaki videoları indirmek istiyorsanız Pinterest video indirme nasıl yapılır sorusunu cevapladığımız yazıya bakabilir ve işlemin nasıl gerçekleştirileceğini öğrenebilirsiniz.