Mobil Oyun Kedi Temalı Mobil Oyunlar

VII. Kleopatra

Moderator
Moderator
Kullanıcı
Günümüzde insanlar bir birine katlanamaz oldu. Bu durumu hayvanları sevmeyen, insanları da sevmez sözüyle açıklayabiliriz. Cami önünde kedi, kuş ve köpeklerle karşılaşırsınız. Bu da hayvan sevgisinin İslam’da ne kadar önemli olduğunu anlatır. Hayvanları seviyorsanız, boş zamanlarınızda vakitlerinizi geçirmek için kedi temalı mobil oyunlarından istediğinizi indirip oynayabilirsiniz.

Super Phantom Cat 2

Oyunda Kakat, Minmint ve Neant isimli 3 kahraman bulunur. Oyun İOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarla uyumlu çalışır. Sizde oyun kahramanı olarak gizemli dünyada kaçırılan kız kardeşi Inay’ı kurtarmak için yola düşersiniz. Korkunç düşman, süper güç, müttefik ve sırlı yerleri aşarak puan ve ödülleri toplayabilirsiniz. Toplam 8 unvan sistemi ve 71 farklı görevi bulunmaktadır.

Çok yükseklere zıplayarak gökyüzünden yıldızlara, balonların üzerinden Alplere kadar zıplayabilirsiniz. Duvarları, taşları, metalleri kırabilirsiniz. Parmağınızın ucu ile dokunarak canavarları küçültebilir ya da büyütebilirsiniz. Yaratıkları durdurmak için onları buz heykellerine dönüştürebilirsiniz.

Cat Quest

Oyun çekici ve sevimli 2.5 D grafik özelliklerine sahiptir. Android ve İOS mobil cihazlarla uyumlu çalışır. Oyunda serbest dolaşma, savaşma ve zindanlara girme imkânınız var. 60’tan fazla görev, zindan, mağara, ihanet, macera, zafer ve kedilerin zekâlarını vurgulamak adına en iyi grafikler gibi özelliklere sahip. Ejderhalarla dolu bir yerde yaratıklar senin kız kardeşini kaçırır. Kahraman olarak yapman gereken, sihir ve daha fazla özelliği kullanarak engelleri aşıp kız kardeşini yaratıkların elinden kurtarmaktır.

Neko Atsume Kitty Collector

Evde kedi beslemek isteyip de, besleyemeyenlerin merakını giderecek oyundur. Android ve İOS işletim sistemleriyle uyumlu çalışır. Bahçeye mama ve oyuncuklar yerleştirip, kedilerin gelmesini beklemeye başlayın. Mama vererek kedilerin size gelmesini sağlayın. Birden fazla kedi bir araya geldiğinde, onlara oyuncak vererek kaynaşmasını sağlayabilirsiniz.

Oyunda beyaz, siyah, tekir, patiska gibi 40’tan fazla kedi cinsine rastlayabilirsiniz. Farklı mama, oyuncak ve diğer eşyaları kullanarak farklı cinste kedilerin bahçenize gelmesini sağlayabilirsiniz. Kedi defterine cinsleri kaydederek bir koleksiyon oluşturabilirsiniz.

Cat Bird

Şık ve çarpıcı piksel sanat grafiklerine sahip bu oyun, Android ve İOS cihazlarla uyumlu çalışır. Cat Bird kahramanı ile şirin ve tontik bir yolculuğa başlayabilirsiniz. Eve dönmek için bu yolculukta çukur, tuzak, düşman, testere bıçaklarıyla mücadele etmeniz gerekiyor. Oyun 40’tan fazla bölüm, zamana karşı deneme modu, kaliteli film müziği, başkalarıyla rekabet etme gibi özelliklere sahiptir. Android 5,0 ve İOS 9 ve üzeri işletim sistemlerinde Replaykit özelliğiyle yeteneklerinizi gösterebilirsiniz.

Bread Kittens

Android ve İOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlarda oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bir birinden güzel ve masum yavru kediler, kötü ChowCorp tarafından beyinleri yıkanır. Yavru kedileri özgür iradeleriyle Catlandia dünyasında tutar. Sizde Catlandia dünyasında yolculuğa çıkarak yavru kedileri kurtarmaya başlayın. Oyunda fırıncı rolü yaparak yiyecek ve kedi maması yaparsınız. Mamaları vererek kedileri daha kolay yakalayabilirsiniz.

Nom Cat

Güzel ve sevimli kaliteli piksellere sahip olan oyunu ufak dokunuşlarla kontrol edebilirsiniz. Ünlü kedilerin yer aldığı arcade oyunudur. Android ve İOS cihazlarla uyumlu çalışır. Oyun seviyesi kolay, zor, Retro müzik, görsel özelliklerine sahiptir. Kedilerin ağızına dokunarak onları balık ile besleyebilirsiniz. Ne kadar çok balık verirseniz, puanınız o kadar yükselir. Sevimli kedilerin patlamasını istemiyorsanız, tuzaklardan kaçın. Japon balığı toplayarak diğer kedilerin kilidini açabilirsiniz.

Nyan Cat Lost İn Space

Beş farklı oyun moduna sahip olan Nyan Cat, Android ve İOS cihazlarla uyumlu çalışır. Oyun neşeli ve renkli grafiklere sahiptir. Kedi olarak gökkuşağına binip, bir birinden güzel şekerlerle dolu uzayda yarışmaya başlayın. Gezerken uzay köpekleri, bomba, UFO ve diğer tuzaklardan kaçınarak, galaksiler arasındaki şeker ve tatlıları toplayabilirsiniz. Bölümleri geçerek 10 farklı Nyan kedi çizgi romanına sahip olabilirsiniz.