Ekonomi Hangi Uygulamalar Para Kazandırır?

VII. Kleopatra

Moderator
Moderator
Kullanıcı
İnternetten para kazanmanın çok fazla yolu var çeşitli siteler, uygulamalar hatta oyunlar bile. Geçindirecek kadar değil fakat aylık belli bir ek gelir kazanmanıza olanak sağlayacak uygulamalardan bahsedeceğim.

Ek Gelir Sağlayacak 6 Uygulama:

1-
Tanıtım Görevleri: Bu uygulamadan ek gelir kazanabilirsiniz. Nasıl? Uygulamada çeşitli görevler geliyor indirme, yorum yapma gibi görevler ve günlük 3pcoin çekilişleri oluyor. Ödemeler aylık olarak ve papara kartınıza yapılıyor. Papara kartı olmayanlar sanal bir kart açıp oradan ödeme alabilirler. Ödeme talepleri 15,25,50 olarak yapılıyor. Her ay 15tl yapmanız mümkün ister 15 yapıp çekin isterseniz paranızı biriktirip 25tl-50tl olarak çekin.1pcoin=1tl

2- Görevcim: Bir diğer para kazandıran uygulama olan görevcim her hafta çarşamba günü ödeme yapıyor ve haftalık 5tl kazanmanız mümkün. Ödemeyi papara kartınıza yapıyorlar. Bu uygulamada da görevleri yaparak para kazanabiliyorsunuz. Sizler gelen görevlerde uygulamaları indirerek ve yorum yaparak para kazanıyorsunuz görev başı verilen ücret ortalama 25kr-35kr arası oluyor ara sıra 75kr’luk görevlerde veriliyor böylece bu uygulamadan da kolay bir şekilde para kazanabiliyorsunuz.

3- Ben Derim Ki: Bu uygulama diğerlerinin yanı sıra görev yaparak değil de gelen anketleri cevaplayarak para kazandırıyor. Anketin konusuna göre eğitim durumu, yaşadığınız şehir, medeni durum gibi faktörlere bakılarak anket gönderimi yapılıyor. Ödeme yalnızca kendinize ait banka hesabınıza yapılıyor ve alt çekim limiti 40tl fakat 20tl yaptığınızda da telefonunuza kontör olarak attırabilirsiniz veya market çekleri gibi seçenekleri de mevcut.

4- Survey Mobile: Çok fazla bilinmeyen anket uygulaması. İlk kayıt olduğunuzda otomatik olarak 1000 puanlık ve 50 puanlık anket veriyor, bu puanlar 5000 olduğunda yine kendinize ait banka hesabınızdan 50tl olarak ödeme talebi verebiliyorsunuz. Ayrıca referans sistemi üzerinden de puan kazanabilirsiniz her bir referans için 50puan veriliyor. Güzel ve gerçekten ödeme yapan uygulamalardan bir tanesi surver mobile.

5- Para Kazan (Bilgi Yarışması): Bu uygulamadan nasıl para kazanıyoruz? Diğerlerinden farklı olarak bu uygulamada soru çözerek para kazanıyoruz. Hem genel kültürünüzü arttırıyor hem de para kazandırıyor. Meydan okuma bölümünden ister arkadaşlarınıza isterse uygulamadan rastgele olarak herhangi birine meydan okuyarak puan kazanıyorsunuz isterseniz tek başınıza oynayarak da (soru çözerek) puan kazanabilirsiniz. Her gece uygulamaya yorum yapanlara 1 elmas veriliyor ve bu elmasla çark çevirip puan kazanıyorsunuz. Ayrıca uygulamada ki market bölümünden elmas satın alabilirsiniz. Şans çarkından en fazla 100.000.000(1000tl) puan kazanabilirsiniz. Uygulamada 100.000puan=1tl. En az 1.000.000 puan yaptığınızda 10 tl olarak çekim yapabilirsiniz. Ödeme talepleri whatsapp destek hattı üzerinden veriliyor.

6- Ejder Plus: Oyun oynayarak para kazandıran uygulama. Uygulamanın kullanımı çok basit. Her gece 30 can veriliyor ve bu 30 canla oyun oynuyoruz, dilerseniz market üzerinden de can satın alarak daha kısa sürede daha fazla puan toplayabilirsiniz. Puanlarınızı her hafta cumartesi saat 23.59’a kadar kasaya yedeklemeniz gerekli aksi hâlde puanlarınız sıfırlanır. Oyunda kazandığınız puan 10.000 olduğunda 10 tl olarak instagram üzerinden ödeme talebi veriliyor. Ödemeler 3 iş günü içerisinde yapılıyor ve ödeme kanıtları instagram da paylaşılıyor.

İşte bu uygulamalardan belli miktarlarda para kazanabilmek mümkün. Para kazandırdığını söyleyen çok fazla uygulama var ancak gerçekten ödeme yapan çok fazla uygulama yok.
 

dvrzener

New member
Kullanıcı
Para kazanmanın en etkili yollarından biri e ticaret sitesi açmaktır. Özellik şu pandemi döneminde toptan satış yapan giyim mağazası lokantası vs. olan e ticaret sitesi açıp yüklü bir gelir kaynağı elde etmeye başladı. Hala fiziksel sektörde kalan kişiler varsa onlara sağlam bir e ticaret sitesi kurmalarını öneririm.