Astroloji HANGİ BURÇLAR SİNİRLİDİR?

VII. Kleopatra

Moderator
Moderator
Kullanıcı
HANGİ BURÇLAR SİNİRLİDİR?

Astroloji sayesinde her geçen gün hayatımıza kolaylıklar getiriyoruz. Oldukça geniş bir bilim dalı olan astroloji özellikle burçlar ile ilgili olan çalışmaları ile daha çok tanınmakta. Burçlar sayesinde kişisel özellikleri gruplayan bu bilim dalı ayrıca pek çok konuda kişisel etkileşimler konusunda ön bilgi vermekte.

Bu özellikler hakkında en çok bilinenlerden biride öfkedir. Öfke duygusu her insanın içinde belli bir düzeyde vardır. Yalnız bu duygunun hangi kişide ne kadar baskın olduğunu tahmin etmek zordur. Bu duyguları burçlara göre göre yorumlamak yine astroloji biliminin görevi haline gelmekte. Astroloji uzmanları burçları öfke düzeyine göre sıralamıştır. İşte en öfkeli olan burçlardan öfkesini içinde yaşayan burçlara kadar bilmeniz gereken her şey.

Koç Burcu Ateş Ediyor

Burçlar içerisinde en çok öfkesi ile bilinmekte. Öfkesi ile çoğu zaman ortalığı birbirine katan bu burç bu anlarda etrafında olan kişilere zarar verebilmekte. Bir ateş burcu olarak bu özellik ona göre oldukça normaldir. Yaşadıkları tutkulu hayatlarında çıkabilecek her türlü aksiliğe karşı kendilerini tutamadan öfkeye kapılır ve önüne gelen herkese bu öfkeyi tattırır. Bu kadar öfkeli olmasına rağmen bu burca sahip olan kişiler kışkırtarak insanları öfkeye sevk etmezler. Yalnız bu kadar uyumlu olmalarına karşın onlara vereceğiniz yanlış tepkiler ondaki öfkeyi ortaya çıkarabilmektedir. Bu öfkeye karşılık mutlu bir arkadaşlık veya ilişki beklentiniz var ise bu burca sahip kişiler ile iletişim kurarken daha özverili olmanız gerekebilir.

Saldırgan Boğa

Boğa burcu öfkeli burçlar arasında bunu saldırganlığa çevirebilecek niteliğe en çok sahip olan burçlardan biridir. Bu burç aslında sakin yapısı ile size bunu yansıtmayabilir. Ama kırılmak ve incitilmek düşüncesi bile bu burca sahip olan kişiyi öfkeden saldırır bir konuma getirebilir. Kırılmak ve incitilme durumu her zaman onu saldırgan hale getirmez. Onu en çok öfkelendiren şey aldatılmaktır. Yani size küsüp konuşmamayı tercih ettiyse çok fazla endişe etmenize gerek yok. Onu bir kenarda yalnız bırakıp beklemeniz yeterli olacaktır. Öfkesi geçtiğinde sizinle vakit kaybetmeden iletişime geçecektir.

İkizler Susmaz

Pek çok burç öfkesini ilk başta susarak belli eder. İkizler burcu ise bunun tam tersine konuşmayı ve konuşarak öfkesini atmayı tercih eden bir burçtur. Çabuk sıkılan bu burç için kontrol edilme duygusu öfkeyi uyandırmaktadır. İkizler burcunun öfkelenmesini istemiyorsanız hayatına çok fazla müdahale etmemeniz yerinde bir karar olacaktır.

Aslan Burcu Öfkesi

Aslan burcu ateş burçları içerisinde duygularını en kolay yansıtandır. Öfke duygusunu da karşısındaki kişiye yansıtmaktan asla çekinmezler. Öfkesi sırasında karşısındaki kişiye ne kadar kırıldığını göstermek için hiç beklenmedik hareketlere başvurabilirler. Bu hareketler nedeni ile şaşırabilir ve oldukça fazla kırılabilirsiniz. Ama aslan burcu kin tutmayı beceremeyen bir burç olarak kısa sürede size geri dönecek ve hiç bir şey olmamış gibi sizi sevmeye devam edecektir.