Astroloji HANGİ BURÇLAR ÇOK KISKANÇTIR?

VII. Kleopatra

Moderator
Moderator
Kullanıcı
HANGİ BURÇLAR ÇOK KISKANÇTIR?

Burçlar bazı zamanlarda hayatımızı en çok etkileyen anları bize anlatan en değerli astroloji dalıdır. Burçların kendine has özellikleri kişiler hakkında bize en net bilgiyi verir. En çok merak edilen özelliklerden biri ise kıskançlık duygusunun burçlara göre özellikleridir. İşte madde madde burçlar ve kıskançlık belirtileri!

Koç Burcu Kıskançlık Belirtileri
Koç burcu geri planda kalmayı sevmez ve buna asla katlanamaz. Anında tepkisini gösterir ve bu bazen karşısındaki kişiyi üzebilir. İlişkisinde her zaman kıskançlık ön plandadır. Bu durumundan dolayı sürekli tetikte olduğu görülmektedir.

Boğa Burcu Kıskançlık Belirtileri
Kıskançlığın en doğal duygu olduğunu görebileceğiniz tek burç boğa burcudur. Boğa için çevresinde ulaşmadığı her şey kıskançlık sebebi olabilir. Hatta kıskançlığı hayatında onun için yukarı taşıyıcı mükemmel bir olaydır. Bunu avantaja çevirmek çok zor değildir. Etrafındaki dengeyi partnerinden aldığı memnuniyet mesajları ile sağlamaya çalışır. Partnerinden aldığı bu tepkiler ile oldukça mutlu olacaktır.

İkizler Burcu Kıskançlık Belirtileri
İkizler burcu duygularını en çok gizleyen burçların başında gelmekte. Bundan dolayı bu burca karşı dikkatli davranmakta fayda vardır. Her ne kadar fazlaca kıskansa da bunu size belli etmesini beklemeyin.

Aslan Burcu Kıskançlık Belirtileri
Aslan burcu şımartılmış ve her zaman bu şımarıklığı ile tanınmış burçların başında gelmekte. Astroloji bu burcu bu özelliğinden dolayı kıskançlığı ile betimlemektedir. Kıskançlığı ile bütün hayatı değişebilir. Hemen alıngan bir yapıya bürünür ve hayatını kendi kendine zora sokar. Bu sahiplenici tavrına karşı onun güvenini kazanmanız sizin faydanıza olacaktır.

Terazi Burcu Kıskançlık Belirtileri
Terazi burcu da oldukça fazla ilgiyi seven burçlardan biridir. Bundan dolayı üzerinden ilgi azaldığı zaman kıskançlıkları ortaya çıkmaktadır. Her ne kadar kıskansalar da bunu dışarıya yansıtmayı tercih etmezler. Bu durumun en büyük sebebi bir türlü yenemedikleri gururlarıdır. İlginizi bu burçtan çekmeme ve kıskançlığa yol açmamanız halinde mutlu bir ilişkiye sahip olabilirsiniz.

Akrep Burcu Kıskançlık Belirtileri
İşte en kıskanç burç. Bu özellik akrep için en doğal ve en gerekli özelliklerden biridir. Çünkü bu onun için bir yaşam tarzıdır. Kıskançlığa sebep olabilecek herhangi bir durum ortaya çıkarsa bunun fırtınasına da hazır olmanız gerebilir. Akrep burcu kıskançlığını belli etmemek gibi bir özelliğe sahip değildir. Tam tersine bunu açık açık gösterecektir.

Yay Burcu Kıskançlık Belirtileri
Bu burç için kıskançlık bir ana belirti değildir. Yalnız yay burcu böyle durumlarda eli ayağı karışan burçlardan. Bundan dolayı bazen alttan alabilen bu burç bazen aşırı saldırgan davranabilir.

Balık Burcu Kıskançlık Belirtileri
Balık burcu içten içe kıskanan ve kendi kendine dünyasını başına yıkan burçlardan biridir. Sahiplenici yapısı ile birlikte kıskançlıkları baş gösterir. Yalnız kendilerinin kıskanılması pekte iyimser bir durum değildir. Kıskanılmak onlar için uygun bir durum değildir.