Astroloji HANGİ BURÇ PSİKOPAT?

VII. Kleopatra

Moderator
Moderator
Kullanıcı
HANGİ BURÇ PSİKOPAT?

Burçlar sadece belli başlı kalıplar kullanılarak aralarında gruplanmamıştır. Burçlar özelliklerine göre ayrılırken pek çok bilimsel çalışma ile desteklenmiştir. Sadece astrologlar değil pek çok bilim adamı bu konuda çalışmalar yapmıştır. Psikopatlık ise bunlar arasında en ilginç çalışmalara sahip özelliklerdendir. Psikopat bir burç için suç işleyen pek çok kişi incelenmiş ve bu incelemelere bağlı olarak belli başlı bilgiler gün ışığına çıkmıştır. Psikopat bir burç gruplandırması ile astroloji yine yardımımıza koşmuş durumda. İşte psikopatlıkları ile sizi korkutabilecek o burçlar ve özellikleri.

Koç Burcu En Tehlikelisi

Koç burcu ateş grubunda olmasından dolayı aslında agresif tavırları ile psikopat olabilmeye en yakın burçların başında gelmekte. Onların ani çıkışları nedeni ile psikopat olarak tanımlamak aslında en doğrusudur. Yalnız bu ani parlama hemen sönerek karşısındaki kişiye zarar vermesini engeller.

Boğa Burcu Savaş Burcu

Boğa burcu kendini koruma konusunda en bilindik burçtur. Kendileri korumak adına bazen korkutucu olabilmekte bu burç. Agresif tavırları ile karşısındaki kişiyi korkutmaları çokta zor değildir. Çünkü onlar biricik olarak gördüğü kendileri için her şeyi yapmaya hazırdırlar. Bu durumda da korunma içgüdüsü içindeki psikopatı ortaya çıkarır.

Psikopat Yengeç Öldürme Sırasında Birinci

Psikopat birinden en çok beklenen davranış cinayettir. İşte yapılan o incelemeler içerisinde cinayet suçunu en çok işleyen burcun yengeç olduğu ortaya çıktı. Cinayet işleyebilecek kadar öfkelendiği şeyler ise tahmin ettiğinizin aksine fiziksel değil duygusal durumlardır. Duygusallığına zarar verildiğinde burcunun temelinde yatan psikopat kişiliği ortaya çıkmakta ve o öfke patlaması sırasında önüne gelen her şeyi yok edebilmektedir.

İlgi İçin Öldüren Aslan

Aslan zararsız olarak bilinen bir burçtur. Çünkü öfkeleri oldukça hızlı ortaya çıkıp sönebilmektedir. Ama bu burcun psikopatlık listesinde olmasının çok başka bir sebebi vardır. Yapılan araştırmalara göre aslan burcu yaptığı her kötülüğü en çok ilgi çekmek için yapmıştır. Bu hatalar içerisinde cinayet dahi vardır.

Başak Burcu Kanıt Yok Eder

Melek gibi olan özellikleri ile bilinen başak burcu aslında psikopatlar listesinde en korkutucu olanı olabilir. Çoğu zaman psikopat olmayan narin tavırları bir anda bambaşka bir şekle bürünebilir. Bu burcun psikopatlıklarını yakalamak ise epeyce güçtür. Her türlü kanıtı ortadan kaldırarak normal yaşantısına dönebilirler.

Kin Tutan Burç Akrep

Akrep burcu kindarlığı ile bilinir. Onun için kötülük kendisine yapılan en yanlış davranıştır. Onlar kötülüğü affetmediği gibi bunun acısını er ya da geç karşısındaki kişiden çıkaracaktır.

Yay Burcu Yapmaz Yaptırır

Bu burcu psikopat yapan şey ise sizi şaşırtabilir. Yay burcu kötü bir şey yapacağı zaman buna elini dahi sürmez. Yapacağı her türlü kötülüğü başkasına yaptırarak içini rahatlatır. Onun emrinde her zaman kötülüklerini yaptırabileceği masum kişiler vardır. Bu yüzden karşı atağı ondan değil yanındakilerden görmeniz oldukça mümkün.