Teknoloji Haberleri En İyi Video Düzenleme Programları

VII. Kleopatra

Moderator
Moderator
Kullanıcı
Aşağıdaki makalede, sosyal ağlarda yayınlamak ve sizinle paylaşmak için video düzenleme olup olmadığına bakılmaksızın, tüm amaçlar için en iyisi olan en iyi video düzenleme yazılımı seçmenizi sağlayacaktır. Şirketler ve müşteriler için profesyonel video ürünleri oluşturabilirsiniz.

Video düzenleme yazılımı bugün dijital çağda her zamankinden daha önemlidir. YouTube, TikTok, Facebook'ta gördüğünüz hemen hemen her video veya bir film ürünü bir video düzenleme işleminden geçti. Etkileyici ve izleyicinin gözlerini büyüleyen son bir ürün oluşturmak için hem görüntü kalitesini hem de içeriği rötuşlamak için önemli bir adım atmanız gerekecektir.

Doğru video düzenleme aracını seçmek, bir video projesinin başarısı ve başarısızlığı arasındaki farkı yaratabilir, ancak ihtiyaçlarınızı karşılayan birini bulmak kolay bir iş değildir. Şu anda piyasada bilgisayarlar için sayısız video düzenleme yazılımı ve mobil platformlar için video düzenleme uygulamaları bulunmaktadır.
  • En Basit Video Düzenleme Yazılımları 2021
Proshow Producer;
Fotoğraflardan veya videolardan yapılan slayt gösterisi, bilgi paylaşmak, şirketinizi pazarlamak veya bir aile hafızasını saklamak için harika bir yol olabilir ve ProShow Producer, fotoğraflardan slayt gösterisi oluşturan video düzenleme yazılımlarından biridir.


1612010637293.pngProShow Producer, çeşitli video düzenleme araçları sunar ve çok çeşitli profesyonel geçiş efektleri, arka planlar ve efektler, fotoğraflarınızı ve videolarınızı modern ve etkileyici bir şekilde sunmanıza yardımcı olur. Bu slayt gösterisi oluşturucu yazılımı fotoğrafçılar için idealdir, ayrıca ev fotoğraf ve video düzenleme projeleri için mükemmel bir seçim olabilir.

Proshow Gold;
ProShow Gold, piyasadaki kullanımı en kolay fotoğraf ve video slayt gösterisi oluşturucu olmayabilir, ancak kullanıcıların profesyonel slayt gösterileri oluşturmak için güvenebilecekleri en iyi fotoğraf video oluşturucusudur. Geçiş efektleri ve arka plan resimleri içeren geniş bir kitaplığa sahiptir. İçeriğe ve efektlere odaklanması nedeniyle, bu program unutulmaz ve etkileyici bir sunum oluşturmanın anahtarıdır.

1612010661205.png


Bir görüntüye çift tıklayarak rengini, parlaklığını ve dengesini ayarlamak ve hatta resmi döndürmek gibi slayt gösterisinin her yönünü özelleştirebilirsiniz. Ekleyebileceğiniz resim veya video sayısında bir sınır yoktur, bu nedenle slayt gösteriniz istediğiniz kadar uzun veya kısa olabilir.

Camtasia Studio;
Camtasia Studio, bir HD ekran kayıt aracı ve yazılım demo videoları, öğreticiler oluşturmak için mükemmel bir video düzenleyici içerir. Çok çeşitli popüler medya formatlarını destekler ve kullanımı kolay kalırken oluşturduğunuz videolar üzerinde etkileyici bir kontrol düzeyi sunar.

1612010676971.png


Video düzenleme için, kullanıcılar birden fazla klipten videolar oluşturabilir ve müzik ekleyebilir, videodaki kliplerin sırasını değiştirebilir, video hızını artırabilir veya azaltabilir, efektler uygulayabilir, altyazı ekleyebilir, sesi kaldırabilir. Gürültülü. Düzenleme tamamlandıktan sonra, video dosyalarınızı programın içinden YouTube, Vimeo, Google Drive gibi ortamlarda paylaşabilirsiniz.

OpenShot;
Kullanımı kolay, hızlı ve inanılmaz derecede güçlü olan OpenShot, Linux, Mac ve Windows için yüksek kaliteli video ve animasyon çözümleri sunan harika bir ücretsiz video düzenleme yazılımıdır. Neredeyse tüm görüntü, ses ve video formatlarını okuyabilir ve yazabilir. OpenShot, 3B animasyonlu başlıklar ve efektler, ağır çekim ve zamanlama efektleri, ses düzenleme ve karıştırma, klip kesme / birleştirme ve diğer birçok kullanışlı araç dahil olmak üzere çok sayıda yetenek ve özellik sunar.

1612010710035.png


OpenShot, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir video düzenleme yazılımında sağlayan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Ekranda ne kadar bilgi görünmesini istediğinize bağlı olarak istediğiniz zaman temel ve gelişmiş görünümler arasında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca, görünüm ve hissi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.
 

dvrzener

New member
Kullanıcı
Hep bilgisayar üzerinden yapılan uygulamalara yer verilmiş . Ben de telefon kullanıcıları için aşağıya bir uygulamanın linkini bırakıyorum. Kendim bu zaman kadar kullanıp memnun kaldığım sayılı uygulamalardandır.
 
Son düzenleme: