Astroloji Burçlar Nasıl Belirlenir?

VII. Kleopatra

Moderator
Moderator
Kullanıcı
Anne olmak bir kadın için oldukça özel bir deneyimdir. Bu duyguyu tatmak her karakteri farklı etkiler. Astroloji kişiliğimizi etkileyen önemli bir unsurdur. Annenin çocuğuyla olan ilişkisini şekillendirebilir. Kişiliğinizdeki birçok özelliğin nedenini burcunuzun özelliklerine bakarak keşfedebilirsiniz.

BALIK

En iyi anne olabilecek burç adayıdır. Çocuklarına karşı oldukça merhametlidirler. Balık annelerinin şefkat duyguları en üst seviyede olduğu için tüm sevgi ve ilgilerini çocuklarına verebilirler. Her zaman ve her konuda hayallerini destekleyebilirler.

KOÇ

Örnek olabilecek anne adaylarıdırlar. Programlı ve disiplinli olmaları çocuklarına başarı katabilir. Şımartmaktan hoşlanmazlar. Fakat oldukça destekleyicilerdir.

İKİZLER

Bu burca mensup annelerin iletişim becerileri kuvvetlidir. Çocuklarını bilgilendirmeye bayılırlar. Aynı zamanda sır saklamak pek onlara göre değildir. Çocuklarıyla arkadaş gibi olmalarından dolayı her can sıkıcı durumu eğlenceye çevirebilirler.

OĞLAK

Anaçlık doğasında zaten mevcut olan bir burçtur. Dışarıdan ne kadar sert görünürse görünsün yavrularına karşı üst düzey naziklerdir. Aynı zamanda bir o kadar da çocuklarına bağlıdırlar.

BOĞA

Çok çalışkan annelerdir. Sağlam duruşlarıyla kendilerine hayran bırakırlar. Çocuklarına öğretebilecekler en güzel şeylerden biri; zorlukların üstesinden gelinebilecek en güzel şekilde gelinmesidir. Ayrıca yavrularına karşı son derece şefkat ve koruma duygusu beslerler.

TERAZİ

Dengeli ve huzur doludurlar. Adaletli yapılarıyla birlikte, çocuklarına empati yapmayı en güzel şekilde öğretebilirler. Sabırlıdırlar. Çocuklarının duyguları onlar için son derece önemlidir. Neşeli oldukları kadar hassas ve duygusallardır.

YENGEÇ

Bazı anketlere göre dünyanın en mükemmel anneleri oldukları söyleniyor. Çocuklarına tüm sevgilerini gösterirler. Sevmeyi severler. Aile onlar için çok önemlidir. Aynı zamanda en evcimen burçlar yengeç burçlarıdır. Sağduyuları ve öngörüleri çok yüksektir. Fakat aşırı korumacılığı zaman zaman boğabilir.

YAY

En heyecanlı anne! Çocuklarının sosyalleşmesinde büyük katkıları vardır. Kendileri özgür ruhlu oldukları için çocuklarına da bağımsızlığı aşılarlar. Sorumsuz olarak gözüktüğü zamanlar da olabilir. Fakat o sadece rahat bir kişiliği sahiptir. Aynı zamanda çocuğunun keşfetme arzusunun en üst seviyede olmasının yegane sebebidir.

BAŞAK

Beklentiyi üst düzeyde yaşayan annelerdir. Düzeni, disiplini ve baskıcılığı zaman zaman yorabilir. Fakat bunun yanı sıra tam bir sorun çözücüdürler. Bu bakımdan oldukça güven sağlarlar. Yavrusuna temiz ve sağlıklı ortam sunabilecek olması tartışılmaz bir gerçektir.

AKREP

Sezgileri çok kuvvetlidir. Bu sebepten ötürü problem henüz oluşmadan bile ortadan kalkmış olabilir. Dürüstlük onlar için çok önemlidir. Çocuklarına yaratıcılık aşılarlar.

KOVA

Son derece neşeli ve güler yüzlü olan kova anneleri; çocuklarına karşı bir o kadar arkadaşça yaklaşırlar. Tam bir hayalperestlerdir. En önemli özelliği çocuklarını hayata en sağlam şekilde hazırlama çabalarıdır.

ASLAN

Çocuğuyla birlikte çocuk olabilen annelerdir. Çocuklarıyla oynamaya bayılırlar. Eğlenceli, sevecen, asil ve koruyucu yapıları çocuklarını kendilerine hayran bırakır. Onlar için sevginin sınırı yoktur.
 

dvrzener

New member
Kullanıcı
Şu zamanda yasal olarak bir avukatın bile avukat sır saklama yükümlülüğü kanunu gereği sır saklamak ile mükellefken adamlığı karakteri insani duyguları bir burca bağlamak doğru mudur diye her seferinde düşünüyorum.
 
Moderatör tarafında düzenlendi: