Bilgisayar Oyunu Bilgisayarınızı Hızlandıracak En İyi 3 Program

VII. Kleopatra

Moderator
Moderator
Kullanıcı
Advanced SystemCare:

Bir program düşünün hem bilgisayarın bakımını yapsın, hem gizliliğinizi korusun hem de oyun performanslarınızı arttırsın! İşte o zaman tam karşınızda Advanced SystemCare çıkıyor. Ne kadar gereksiz çöp dosya varsa ve ne işe yaradığını bilmiyorsanız işi Advanced SystemCare’a bırakın o bilir. Aynı zamanda Gizlilik haricinde bilgisayarın temel bakımlarını da yapan program fazlalık kısa yolları, kayıt defterini düzeltme ve daha birçok özelliği içinde barındırıyor.

CCleaner:

Bu isim size pek yabancı gelmedi değil mi? Kesinlikle! Bu kadar düşük boyutla anca bu olurdu diyebileceğimiz sayılı programlardan diyebiliriz. Gizliliğinize önem veriyorsanız saniyeler içinde bilgisayarınızın gereksiz ne kadar dosyası ve kayıt defterini rahatça düzeltmenizi sağlayan bu programı kesinlikle denemelisiniz.

SmartClose:

Bu programı pek duymamış olabilirsiniz, fakat biz belki de yıllarca kullandık. Bilgisayarınız eski model bir şeyse çıldırmamak elde değil bazen evet hak veriyorum işte tam o zamanlarda SmartClose’u açıp bir kere çalıştırmak yeterli. Peki, ne bu SmartClose? Bilgisayarınızda arka planda çalışan ne kadar uygulama var analiz eden ve tek tek kapatan bir sanat eseri diyebilirim ve inanın ki ciddi faydası var. (Bazı kapanmaması gereken programlarınızı seçme seçeneğiniz de var.)