Kitap ASTROLOJİYLE İÇLİ DIŞLI KİTAPLAR

VII. Kleopatra

Moderator
Moderator
Kullanıcı
ASTROLOJİYLE İÇLİ DIŞLI KİTAPLAR

Astrolojiyi öğrenmeye ihtiyaç duyulan yer neresi ile başlıyor? Amazon'daki ana 3 şut isabetli Astroloji kitaplarının özetini ve hesaplanamaz Astroloji hayranlarının iç ve dış kararlarını bulmak için kısa portrayals kullanın! Sizin üzerinde çığır açan bir etkisi olan bir kitabın kaybını hissettiğimizi söylemek doğru mu? Eğer çok fazla sorun yoksa Astroloji Merkezi insan grubuyla paylaşarak bizi aşağıdaki açıklamalar bölümünde de aydınlatabiliriz.

1. The Secret Language of Birthdays by Gary Goldschneider and Joost Elffers

Gary Goldschneider, "şahsiyet" ve kristal görünümlü kitaplar yazarı vurmuş, üç kitabında dağıtılan nitelikleri ve tasvirleri ortaya çıkarmak için 50 yıl boyunca 20 bini aşan bireylerin biyografilerini incelemiştir. Doğum Günleri'nin Gizli Dili, benzer bir doğum gününü "şahsiyet" aracılığıyla paylaşan bireyler ile binlerce profilin incelenmesi arasındaki kimlik niteliklerini açığa çıkarır. Kişilik, güneş, işaret, mevsim ve gündüz etkilerinden bahseder.

Kitap, hayatın şekillendirildiği hipotezine dayanır, bu da benzer bir doğum gününü paylaşan bireylerin benzer niteliklere sahip olduğunu ima eder. Yılın her günü, kimlik betimlemesi, refah verileri, hayati sayılar ve tarot kartları ile iki katlı bir sayfada yayılır. Her gün tasarlanan bireylerin ek geniş düzenlemeleri vardır. Kendiniz ve daha etrafta düşünen bireyler ile sahip olduğunuz ortak özelliklerin daha kayda değer bir kavrayışını araştırmanızın şansı, bu kitaba bakın! Benzer şekilde, yoldaşlara kazandırmak için bir saptırma teşvikini de taşır. Aynı zamanda doğum gününüz hakkında onun sitesinde de öğrenebilirsiniz.

2. The Only Astrology Book You’ll Ever Need by Joanna Martine Woolfolk

Tek ihtiyacınız olan Tek Astroloji Kitabı, İnsan Tasarım grafiğinin merkezi fikri üzerine kurulmuştur. Amazon'dan istendiği zaman, kitap, özelleştirilmiş şemayı dakikalar içinde yapan indirilebilir bir program sunar. Kitap, perforatörler ay şemaları, güneş işaretleri, gezegenler ve evler hakkında farklı şemalarda ekstra öğrenim sağlıyor. Marie Claire ve Redbook dergisi editörleri yazarı Joanna Martine Woolfolk, geçtiğimiz sene önce 2012'de ilk rehberi yeniledi. Kitap ilk olarak yirmi yıl önce dağıtılmıştı, olabildiği gibi, bu tarihte diğer kundaklama kitaplarına göre olağanüstü bir şekilde güvenilir olarak adlandırılmıştı.

3. Astrology for the Soul (Bantam Classics) by Jan Spiller

Gezegenin en büyük göksel üretimi olan ve dünyanın en büyük göksel üretimine dair bir aydan aya kadar olan bölümü hakkında üç kitap yazan Jan Spiller, Store Horoscope Dergisi, soothsaying alanında bir öncüdür. Ruh için yapılan kehanet, kristal bakış açınızdaki Ayın Kuzey Ağının durumuna ve hayatınızın hayati önem taşıyan parçalarına yönelik önerilerine en alttan bir anlayış getiriyor. Bu bileşenler, olağanüstü yeteneğinizi, pervasızlığınızı, verimli bir suç ortağı bulmayı ve kendinizi bir erkek olarak güçlendirecek yaklaşımları birleştirir.