Aşk Sözleri Aşk Sözü (2022)

VII. Kleopatra

Moderator
Moderator
Kullanıcı
2022 yılının aşk sözü ve aşk sözleri kategorisinde sizler için derlediğimiz sözleri sırasıyla paylaşmak istedim :love:

Yorumlarınızı bekliyorum ;)

Şu hayatımda tekrar tekrar yaşamak istediğim, diğer tüm zamanların yanında bir yıldız gibi parlayan tek bir anı seçmem gerekirse o an, seninle tanıştığım an olurdu.

Hayatımın sonuna kadar dünyanın dört bir köşesini araştırabilirim ama senin gibisini bulamam. O yüzden bir yere gittiğim yok, yanındayım.

Aşkta yanlış kişi seni tek parça bulup paramparça eder; doğru kişi ise seni paramparça bulur ve birleştirir.

Aşk asla ölçülemez, sadece hissedilebilir. Hayatımı cennetin renkleri ile boyadın. Aşkın benimle olduğu sürece başka bir şey istemiyorum!

Tek bir dilek hakkım olsa, daha uzun bir yaşam isterdim. Bu dünyada yaşamak istediğim yılların sayısı, seni ne kadar çok sevdiğimi söylemem için yeterli olmayabilir. Seni seviyorum sevgilim!

Derdimin dermanı sensin. Bana bir duanın amini gerek.

Sen bana Allah’ın emanetisin. Seni sevmek aşktır bana.

O kadar güzel gülüyor ki tamam diyorum bu kadar yaşadığım yeter.

Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden. Ben sana aşık olduğumu, ölsem söyleyemem…

Yine gece yine hüzün ve yine içimde sen... Ve yine biliyor musun? İçimde sen olunca hüzün de güzel.

Ön ve arkana bak hangi gitmez dediklerin yanında?

Gönül almayı bilmeyen kişilere ömür emanet verilmez.

Çok pahalısın sen bana benim o kadar param yok ki.

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.

Ölsen bile benden kurtulamazsın. Kefen olur bedenini sararım. Yağmur olur üzerine yağarım. Çiçek olur mezarında açarım. Ölsen bile benden kurtulamazsın.

Bir isteğim var sadece senden onun kokusunu al getir onu saçlarını al getir hatta mümkünse onu al getir bana rüzgâr.

Hayatta olabileceğiniz en güzel yer bir duanın içinde yer almaktır.

Ya susmak, ya da suskunluktan daha kıymetli bir söz söylemek gerekir.

Zor sev, ama sevmiyorsa zorlama!

Telaşımı hoş gör, ıslandığım ilk yağmursun.

Yanlış olduğunu bile bile yürüdüğüm yolsun sen. Onunla kavga etmeyi, başkasıyla gülmeye değişmem. Yemin ederim intiharsın sen seve seve edilen.

Ömrümün sonuna kadar yanında kalmak istediğim ve yanından bir saniye bile asla ayrılmak istemediğim tek kadınsın sen bir tanem. Tüm ömrümü yanında sadece susup gözlerinin içine bakarak geçirebilecek kadar aşığım sana. Sen benim bir tanemsin.

Aşkım; gökyüzünde bir yıldız seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim içinde bir yıldız seç, parlaklığı önemli değil yeter ki sana yakın olsun...

Her şarkının içinde kendine yer buluyorsun sevgilim. Her güzel manzaranın tam ortasında duruyorsun…

Deli bir viraneyim sokaklarında, ömrümü adamışım ismine. Ya benim olacaksın, ya da ben kendimden vazgeçeceğim bu sonbahar akşamında.

Hasretim sana yar, seni sevmem bir kızılcık çiçeğinin baharına dönmesi gibidir. Senin bakışların ömrümü uzatan bir iksir. Ve ben sevgili, şimdiye kadar hiç kimsede hissetmediğim duyguları seninle yaşıyorum.

Nasıldır bilir misin? Biri kibrit! Diğeri mum! YANAN DA biter. YAKAN DA biter.

Sen bana nasıl her zaman gülümsüyorsun dedin ya seni görünce kederin bana bulaşması mümkün mü sence.

Kanatlarım yok belki ama senin varlığının verdiği mutluluk ile göklerde uçuyorum.

Ağlamak için sebeplerim var ama senin varlığın gülümsemek için ağır basıyor.

Sen benim geceme ışık yayan yıldız gibisin. Seni gördüğüm an karanlıktan korkmuyor yüreğim.

Eskiden kɑrɑnlıktɑn korkɑr yɑğmurdɑn ürperirdim şimdi kɑrɑnlıklɑr sırdɑşım yɑğmurlɑr gözyɑşım oldu.

Sonundɑ ɑşk ɑcısı olsɑ dɑ sev, çok sev. Usul usul gir yüreğime, kɑlbim bɑğrım çɑtlɑsın!

Aşk, sɑkızdɑn çıkɑn sözler kɑdɑr bɑsit olmɑyɑ devɑm ettikçe, insɑnlɑrdɑ onu çiğneyip tükürmeye devɑm edecekler.

Aşk bɑzen yeni çıkɑn bir filmin frɑgmɑnı gibidir. Görebileceğin tüm güzellikler yɑlnızcɑ tɑnıtımdɑ verilir.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını, en güzel rüyalar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi. Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu sevgilim.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana, kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü!

Bir insan aşık olunca; kıskanır, bağırır, kısıtlar, hesap sorar, sahiplenir… ama; anlayana işte…

Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm..

Yeşil ağaçların sevgi kokan dalı gibisin, el değmemiş suların en saf örneğisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebeğim sin seviyorum seni bebeğim..

Aşık olup da onun acısını çekene sorun aşk nedir? diye, aşkı boş sözlerle tarif edemezsiniz! Kalbin acı çekiyorsa anlarsın ancak aşkı..

Benim için insanlar ikiye ayrılır: Sevdiklerim ve diğerleri. Sevdiğim insanlar da ikiye ayrılır: Çok sevdiklerim ve diğerleri. Çok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır: SEN ve diğerleri.

Seni seviyorum derken, hiç yalan söylemedim. Yalan söylerken, hiç, Seni seviyorum demedim.

Aklım sende kaldı, yüreğimde. Geri de istediğim yok, varsın kalsın. Ne zaman geri verirsen, alır giderim o zaman.

Akşamın son bulan ufuklarında, güneş damla damla erirken, hayatta kalan tüm duygularımla, sana sesleniyorum: Seni seviyorum.

Sen aşksız, ben de sensiz olamıyorum.

Ölüm dediğin nedir ki be gülüm ben senin için yaşamayı göze aldım

Hayat yaşandığı kadar vardır. Gerisi ya hafızalardaki hatıra ya hayallerdeki ümittir. Hüsranı ise bir tek yerde kabul ediyorum. Yaşamak varken yaşayamamış olmak da.

Seni ben değil gözlerim seçti onlar sevdi onlar beğendi sen benim değil onlarınsın, gittiysen bana ne onlar ağlasın.

Nasıl uzaktaki yıldız parlak geliyorsa insana uzakta olduğun için tutkunum sana hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana imkansız olduğun için aşığım sana!